Často kladené otázky

Čo poskytujeme?

Hľadáte kvalitného doktora, špecializovanú ordináciu, kvalitnú starostlivosť, či potrebujete len poradiť ? Ponúkame Vám zoznam ordinácií po celej Slovenskej republike. U každého subjektu podávame všetky aktuálne informácie ako je adresa, kontakt, druh poskytovaných služieb, otváracia doba a podobne.

Ako zaregistrovať Vašu ordináciu?

Registrácia je jednoduchá. Stačí kliknúť na odkaz REGISTROVAŤ ORDINÁCIU, zriadiť si účet, vyplniť požadované údaje a následne označiť  všetky Vami poskytované služby a kategórie, kde chcete, aby sa Vaša ordinácia zobrazila. Do 24 hodín sa Vám ozve asistent, ktorý si s Vami dohodne ďalšie podrobnosti zápisu a v dobe do 48 hodín sa Vaša ordinácia zobrazí v katalógu.

Koľko to stojí?

Naše služby sú odstupňované podľa cenníku, ktorý Vám príde na registračný email.

Aké sú výhody?

Výhody spočívajú v tom, že Vaša ordinácia bude na očiach - dozvie sa o nej viac ľudí. NarodnyZdravotnyRegister.sk sa umiestňuje v predných pozíciách na kľúčové slová - doktor, lekár, ambulancia, ordinácia a pod. . Pomôžeme Vám tak zviditeľniť Vašu ordináciu a prilákať ďalších klientov. Svoj zápis môžete efektívne využiť na komunikáciu so stálymi pacientmi, zobrazovať novinky, ohlasovať dovolenku a mnoho iných informácií.

TOP HomePage, TOP5 a NÁŠ TIP

TOP HomePage sú ordinácie na hlavnej stránke, ktoré sa zobrazujú na prvých miestach.

TOP5 je 5 ordinácíí, ktoré sa zobrazujú v prvej rade v sekcii PODĽA REGIÓNU a v sekcii PODĽA SLUŽIEB.

NÁŠ TIP zobrazuje 2 najlepšie ordinácie na Slovensku v daných sekciách.

Pokiaľ chcete aby Vašu ordináciu uvidel každý návštevník serveru, objednajte si niektorú z týchto služieb. Asistent Vám ochotne vysvetlí detaily.

Ako vybrať správneho doktora?

Možností hľadania v katalógu je naozaj mnoho. Na výber je filtrovanie pomocou krajov, miest, služieb, či pomocou fulltextového vyhľadávania.

Prečo používať náš katalóg?

Výhodou katalógu je prehľadnosť a jednoduchosť. Môžete si ľahko zistiť aké služby Vami hľadaná ordinácia poskytuje, aká je otváracia doba, či využiť možnosť porovnať si služby viacerých doktorov a zvoliť si toho, ktorý bude splňovať všetky Vaše požiadavky.

Prečo si mám vybrať práve Vaše služby?

Predovšetkým služby NárodnýZdravotnýRegister.sk sú na profesionálnej úrovni. IT riešenia zoznamu lekárov a administrácia profilu je často krát kvalitnejšia, než Vám môže ponúknuť IT firma, alebo samostatný programátor. Máte záruku, že služba funguje a to aj vďaka tomu, že ju naraz využíva niekoľko stoviek klientov. Server je pravidelne testovaný tak aby bol v tej najlepšej kondícii.

Nie som si istý, či budem vedieť s katalógom pracovať.

Ovládanie celej služby nie je nijako zložité. Všetko je urobené veľmi intuitívne a jednoducho tak aby ste sa v tom mohli rýchlo orientovať. Navyše v rámci služby máte k dispozícii telefonickú podporu, kde môžete nadiktovať všetko, čo chcete doplniť, zmeniť alebo editovať. Rovnaký postup funguje aj emailom na help@narodnyzdravotnyregister.sk. K dispozícii máte aj inštruktážne videá, na ktorých názorne vidíte prácu so službou.

Môže niekde vidieť ako to funguje?

Pred registráciou profilu si môžete vyskúšať testovací profil ZADARMO alebo sa pozrieť na inštruktážne video.

Ako pacienti nájdu môj profil?

Samozrejme najideálnejšie formou je pacientom priamo odporučiť, nech informácie o ordinácii hľadajú práve na katalógu-doktorov, pretože je spravujete priamo Vy. Elegantným oznámením o účasti v tomto projekte je aj nalepenie nálepiek do čakárne, či ordinácie, ktoré dostanete v cene zápisu. Inak automatické optimalizovaniu profilu na Google a Zoznam zaručí, že sa Váš profil po zadaní Vášho mena zobrazí vo vyhľadávačoch na prvej stránke medzi prvými troma odkazmi! Viac automaticky urobiť nevieme. Zvyšok je na Vás, ak budete so svojim profilom pracovať, vyhľadávače to ocenia a Váš odkaz bude bez problémov prvý!

Nie je Vaša cena vysoká?

Výška ceny, je uhlom pohľadu. Naša služba je 4x lacnejšia, než samostatná webová stránka! Ak by ste ako klient kalkuloval aj s on-line objednávaním pacientov, profil je minimálne 10x lacnejší ako vlastný webová stránka. Ak si zriadite reprezentatívnu webovú stránku za cenu povedzme minimálne 600 € (ročne platíte navyše doménu a webhosting) máte u nás za rovnakú cenu službu na 8 rokov! U nás máte v cene navyše nonstop telefonickú a emailovú podporu a záruku, že naše služby skutočne fungujú!

Katalóg je pomerne strohý, prečo?

Je to zámer projektu. Našim zámerom nie je prevádzkovať komunitný portál, ale projekt je zameraný tak, aby poskytol čo najširší priestor práve doktorom, lekárom a ordináciám. Tieto "samostatné" webovej prezentácie sme zoradili čo najefektívnejšie (podľa výkonu, podľa regiónu) tak, aby sa v zozname zorientoval aj počítačový laik alebo aj starší pacient.

Čo keď si pacienti na službu zvyknú a Vy mi potom navýšite cenu registrácia?

To sa nemôže stať. Na každú objednávku dostáva klient obci na ďalšie obdobie, kde garantujeme, že sa cena za službu nenavýši ani o korunu!

V čom je Váš katalóg iný ako ostatné projekty?

Náš katalóg je jedinečný. Konceptom je ponúknuť klientom čo najväčší webový priestor pre komunikáciu s pacientmi. Klient má k dispozícii skvelú grafiku, neobmedzené množstvo textu, fotogalériu, online mapu, ordinačné hodiny, zoznam poisťovní, aktuality a mnoho ďalšieho. Navyše v rámci svojho profilu môžete využiť aplikácie, ktoré nenájdete nikde inde.

Články: možnosť písať PR články, rady pacientom, komunikovať s kolegami.

Čakáreň: možnosť zobraziť obsadenie čakárne s presnosťou na polhodiny. Na deň, na celý týždeň.

Orfeo: unikátny online objednávací systém pre pacientov a ordinácie.

Na čo mi bude objednávanie pacientov cez internet?

Systém Orfeo Vám umožní znížiť náklady a časovú zaťaženosť v administratíve a na druhej strane prinesie viac komfortu pacientom. Podstatnú časť komunikácie medzi pacientom a Vami prenesiete z telefonátov na email. Orfeo stráži každý termín objednania a pripomína ho pacientovi. Vy máte na oplátku prístup k všetkým objednaným termínom kdekoľvek máte internet. Doma, v ordinácii, na školení apod. Samozrejmosťou je zabránenie duplovania termínov a prispôsobenie Orfeo Vášmu tempu práce pomocou miniaplikácie "zákroky".

Pacienti sú zvyknutý na starý systém podávania informácií a objednávania.

To je pravda. A to len preto, že im nikto neponúkol inú možnosť. Tak ako si zvykli na súčasný systém, zvyknú si na novú pohodlnejšiu formu komunikácie. Stačí im dať vedieť, že tu u nás nájdu informácie priamo od Vás. A to pomocou nálepiek, ktoré Vám zašleme, alebo osobným pripomenutím.

 

Prezentácia

 

On-line objednávací systém ORFEO

 

Administračné rozhranie