Pravda o pánovi Petrovi Kováčovi a jeho blogu

Po klamstvách zverejnených na blogu, kde sa veselo cenzurujú príspevky s dôkazmi prinášame korektné informácie. Nižšie napísaný text bol z príspevkov v blogu pána Petra Kováča zmazaný aj napriek tomu, že nijak závažne neporušil žiadne pravidlá (bol napísaný velkými písmenami). Posúďte samy.

 

CELÝ HOVOR = CELÁ PRAVDA

 

Presne tak ako vraví pán Kováč, je to samozrejme hlúposť chcieť od lekárov na slovensku v 21. storočí, aby zverejňovali na webe informácie z ordinácie a komunikovali s pacientami online.

Poďme rýchlo s týmto osvieteným pánom všetci súhlasiť a zatlieskať mu, lebo každý, kto robí obchod je ten zlý..

Takže seriózne, základné argumentačné body pána Kováča, na ktorých nám postavil celý srdcervúci príbeh lásky:

 

1. "MÁTE ZLÝ NÁZOV"

Odp: úplne iná služba, úplne iný typ informácii, úplne iná inštitúcia = jasná zámena.

Národné informačné registre = bezplatný zoznam chorých pacientov a chorob

napríklad: Národný register asistovanej reprodukcie (AR), Národný transplantačný register SR a pod.

Portál NZR SK = platený kompletný online systém pre lekárov a ordinácie na stránke modernylekar.sk

Pre vysokoškolsky vzdelaného lekára z oboru je to totálna zámena.

Nikde v celom obchodnom rozhovore nezaznie ani náznakom zavádzajúca informácia. Nikde nezaznie pochybnosť lekárky, či sa nejedná o štátnu inštitúciu a nikde nezaznie klamavá informácia zo strany obchodníčky.

Neexistuje jediný register v Slovenskej republike, ktorý by sa volal "NÁRODNÝ ZDRAVOTNÝ REGISTER" okrem tohoto portálu. Ako teda môžeme zavádzať profesionála s 20 ročnou praxou v obore?

 

 2. "VOLÁTE A CHCETE PENIAZE ZA NIČ"

Odp: naše vzorové služby máte tu: http://mudr-moderny-lekar-123-s-r-o.modernylekar.sk

Slušne vás vyzývam, nájdte mi finančne a produktovo lepšie služby pre lekárov na svk internete pán odborník na kvalitu a cenu, prosím linky do odpovede, šup šup. Vy to predsa viete posúdiť.

 

3. “DOSTAL STE DOKONCA UPOMIENKU”

Odp: pozornejší čitatelia si rozhodne všimnú, že aj keď je v obchodných podmienkach napísaná pokuta za prekročenie štandartnej 14 dňovej splatnosti aj tak žiadna pokuta v prvej nascannovanej upomienke evidentne nie je a zákazníkovi iba pripomíname splatnosť. Neplatí ani o cent viac. To ste prečo nezdôraznil? Zabudol, či nehodilo sa?

 

4. "VO SLOVE "PORTÁL" MÁTE HRÚBKU, NA STRÁNKE MÁTE DOKONCA PREKLEP A PÍŠETE AJ PO ČESKY"

Odp: ano, to je to podstatné, treba to spomenúť v článku 5x a priložiť printscreen.

Naozaj ďakujeme za korektúru textov, len pokračujte.

 

5. “MÔŽU ZAVOLAŤ KOMUKOĽVEK, DOKONCA AJ VÁM”

Odp: takže aj názvy iných projektov sú zlé? A s čím si zamenia klienti napríklad Katalóg-Účtovníkov? Tu tiež vytvárame zámeny? Nejak Vám tá logika toho príspevku pokulháva. A to všade. Čo vlastne dokazujete? 

 

6. "A SAMOZREJME, MÁTE RÁD SVOJU MAMIČKU"

Odp: a tak to má byť, trošku na city a trošku postrašiť.

 ja mám zase rád férový prístup a preto nebudem vás ani ju ohovárať a fabulovať po weboch, ale vyriešime si to právnou cestou.

 

Záverom niečo pre tých pozornejších, ktorým nepostačuje len citovo prifarbený článok pozostávajúci z primitívnych argumentov a tendenčného onálepkovania sprofanovaným označením v štýle nadpisu,  "aby bol môj blog in".

 Urobte si názor samy.

Proste zverejňujeme celý 17 minútový hovor s pani mamičkou (mudr. Marcelou kováčovou - stomatologičkou zo žiliny), v ktorom obchodníčka (ktorá sa pokojne pozerá ráno do zrkadla) trpezlivo vysvetluje, prezentuje všetky služby ide s pani doktorkou spoločne na www stránky (to je asi tá  zámena?) A ukazuje jej všetky dostupné možnosti.

 Podľa pána Kováča je to zlý postup!!!! On má recept na to ako to treba robiť správne (asi v štýle jeho blogu) a kedy a s kým áno a s kým nie. Každopádne na konci sa obidve dohodnú na normálnej klasickej objednávke služieb!

(podľa pána Kováča dohody nemajú platiť a dodávatelia sa majú prispôsobiť nálade objednávateľa, keď nie, napíšeme blog)

Opakujeme. Nikde v celom obchodnom rozhovore nezaznie ani náznakom zavádzajúca informácia. Nikde nezaznie pochybnosť lekárky, či sa nejedná o štátnu inštitúciu a nikde nezaznie klamavá informácia zo strany obchodníčky. To sú fakty. 

Ak vám pripadá pani doktorka niekedy vo svojich odpovediach pod vplyvom nejakých látok (možno stomatologických..), alebo veku, alebo počasia trošku "mimo", tak aj to je mimochodom tiež chyba obchodníčky a názvu projektu a hrubky v liste a všetkých ostatných ľudí s telefónom.

 

Takže fakty miesto dohadov. Viz. Hovor:

http://youtu.be/5G9dSQCv_Ng

Je to na mňa veľmi silná káva, keď už lekárka (členka SLK) dokáže bez mihnutia oka klamať, že si nič neobjednala a o ničom nevie, že ju niekto (aj so sestričkou dokopy) 17 minút ukazujúc jej celý portál online stále zavádzal oným "záhadným" názvom (moderný lekár) a ona počúvala, počúvala, odpovedala, klikala a  potom to vlastne musela objednať pričom vôbec nevedela čo sa deje a kde je... Wow, to je výkon! Trošku by som mal asi obavy o svoje zdravie pri takejto lekárke. Vie, čo vlastne robí?

 Všetky objednávky urobené našou spoločnosťou sú archivované v podobe zaznamenaných dát a sú doložiteľné či samotným klientom, alebo akejkoľvek inštitúci, ktorá o to má opodstatnený záujem. V žiadnej z objednávok nie sú uvádzané zavádzajúce informácie!

 

Otázkou teda zostáva, kto je tu šmejd pán Peter Kováč? Predvedenie vášho demagogického prístupu, kedy viete z celého obsahu a podmienok vytiahnuť 2-3 vetičky, ktoré sa vám hodia, do toho vsunúť 30 sekúnd záznamu (ktorý nie je súhlasom so zmluvou, ale so zaznamenaním hovoru!, viete dobre, že celú objednávku ste odstrihol zámerne) pridať pár preklepov plus príbeh štylizovať do roviny úprimnej lásky syna k matke primiešaný s trochou strachu ("bububu pozor, stane sa to aj vám") vás jasne  klasifikuje na prvotriedneho šmejda, lebo máte nesporne velký talent na takéto jednanie.

 

Ešte raz pán Kováč poprosím tie linky lepších služieb nech to máme komplet. Ďakujem.

 

 

Pokorný