Online objednávanie pacientov

Špičkový produkt pre moderného lekára. Online objednávanie pacientov je dnes jasným trendom rovnako ako nákup tovaru online v e-shopoch. Dnes už asi nenájdete aktívneho človeka, ktorý by si niečo nekúpil po internete. Rovnako jednoducho ako možno na internete nakupovať, dá sa aj objednať do Vašej ordinácie na vyšetrenie.

Ako pacient sa môžem v hlbokej noci objednať sám na akýkoľvek voľný termín u Vás v ordinácii. Starostlivo si naplánovať, kedy mám voľno, kedy mi to vyhovuje a kedy máte voľno Vy. Po objednaní sa dáta zobrazia Vám alebo sestričke v jednoduchej administrácii. Termín buď potvrdíte alebo presuniete. Automaticky je o tom pacient informovaný, termín je systémom strážený a pacientovi pripomínaný.

Celá správa objednávanie je veľmi pohodlná a rozhodne jednoduchšia než písanie si poznámok do objednávacieho zošita. Infraštruktúra systému je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila akémukoľvek typu ordinácie a prevádzky. Celý objednávací systém je v cene základnej registrácie.

 

Pozrite sa na vzorový profil tu: Moderný lékar 123

Tu je kontakt na technického správcu, ktorý s Vami rád preberie všetky konkrétne otázky ohľadom online objednávacieho systému Orfeo.

 

+420 774 784 731

Kontaktujte nás nezáväzne.