Databázový software k prenájmu

Práve máte možnosť využívať najlepší online databázový katalógový systém na trhu. Tento internetový softvér spája cez 15 samostatných webových stránok do jednej gigantické databázy s viac ako 1,7 miliónmi záznamov, ktoré sú neustále online. Dáta zo všetkých stránok navyše prepája a zobrazuje tak používateľom informácie z viacerých webových stránok naraz. To všetko pri návštevnosti takmer 20.000 užívateľov denne!

Skvelé služby pre užívateľov, vynikajúca grafika a spoľahlivá administrácia klienta sú základom, na ktorom staviame. Môžeme preto náš systém s kľudným svedomím ponúknuť aj iným záujemcom.

Ak chcete prevádzkovať vlastnú databázu produktov alebo kontaktov zapožičiame Vám náš softvér. Služby databáze si môžete prezrieť sami. Je možné ju samozrejme prispôsobiť Vašim požiadavkám tak, aby ste boli spokojní.

Databázu môžete prevádzkovať ako samostatnú stránku, alebo ak máte naozaj dobrý nápad, radi Vás priberieme do rodiny projektov a katalógov, ktoré teraz máme.

 

Cena za prenájom databázového softvér je veľmi príjemná a ekonomická pre každý začínajúci projekt, ale aj pre zabehnuté databázy hotelov, akcií a reštaurácií, ktoré môžu ponúknuť svojim klientom do pár dní omnoho kvalitnejšie a príťažlivejšie služby než teraz.

 

Kontaktujte nás nezáväzne.