Kamera do ordinácie

Byť stále bližšie a bližšie svojim pacientom a tým znižovať administratívnu záťaž ordinácie je filozofia všetkých našich zdravotníckych projektov. Teraz sme technológiu priviedli k dokonalosti lebo nezprostředkováváme len informácie, ale prenášame celý obraz.

3 úžasné spôsoby využitia jedného produktu za skvelú cenu:

Výkonná a bezdrôtová WiFi Webkamera umožní lekárom neustály a jednoduchý kontakt s pacientom. Dovoľte svojim pacientom nahliadnuť do Vašej čakárne a zhodnotiť stav obsadenosti ordinácie. Sami si tak urobia približnú predstavu o tom, ako dlho im návšteva ordinácie zaberie a naplánujú si potrebné veci. Je predsa lepšie mať čakáreň plnú trpezlivých pacientov okrem pacientov nervóznych. Atmosféra je potom oveľa príjemnejšie. Ale úplne najlepšie je mať čakáreň plnú tak akurát, ako sa pacientom páči. Nemyslíte?

Navyše, prehľad o tom, koľko pacientov aktuálne potrebuje Vašu pomoc a čaká na Vás v čakárni máte aj Vy a sestrička. Stačí sa len pozrieť na svoj ​​profil a všetko vidíte. Bez klopania a zdržiavanie sa viete vždy presne zo svojej stoličky, kto vstúpil do čakárne.

Bezpečnosť, je jedným z hlavných aspektov nášho produktu. Pasívne zabezpečenia Vášho majetku v ordinácii rozhodne najrýchlejšie vykonáte našou bezdrôtovou WiFi Webkamerou. Kamera totiž pôsobí ako skvelá prevencia, pretože ju majú pacienti na očiach. Dvakrát si rozmyslia, či poškodia majetok ordinácie, keď sú na zázname. Aktívne stráženie objektu je zabezpečené nočným videním kamery v špeciálnom režime. Ak Vám niekto v noci vstúpi do ordinácie, kamera nasníma dôkazový materiál a pošle Vám okamžite varovnú SMS správu. Neváhajte a kontaktujte nás nezáväzne.

 

Viac na kameradoordinace.cz